1. pl

O nas

Poznaj nas bliżej

Nie kończy się to jednak na sadzeniu drzew. Oferujemy także usługi pielęgnacyjne, które zapewniają trwałość i zdrowie drzew. Nasze prace pielęgnacyjne obejmują przycinanie, nawożenie, ochronę drzew przed chorobami i szkodnikami, a także systematyczne monitorowanie kondycji roślin. Dodatkowo, dzięki sieci kontaktów i doświadczeniu jakie posiadamy w branży, jesteśmy w stanie pomóc w sprzedaży drewna z plantacji paulowni. W Green Lungs dążymy do zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi i zadowolenia z naszych usług. Jesteśmy pewni, że nasze drzewa paulowni przyczynią się do poprawy jakości powietrza oraz środowiska, a nasza praca pozwoli na zrównoważony rozwój planety.

 

Green Lungs to firma specjalizująca się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji plantacji drzew paulowni. Nasza pasja do ekologii i świadomość rosnącego zapotrzebowania na drewno sprawia, że z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do pracy.

Nasze usługi są kompleksowe i skierowane do klientów, którzy chcą stworzyć trwałą i zrównoważoną plantację drzew paulowni. Wszystko zaczyna się od projektowania. Wspólnie z klientem analizujemy teren, określamy jego warunki oraz potrzeby, aby zaprojektować optymalną plantację. W naszej pracy kierujemy się najnowszymi trendami i technologiami, aby zapewnić klientom najlepsze rozwiązania.

Zakładanie plantacji drzew paulowni to proces wymagający wiele precyzji i doświadczenia. Zajmujemy się grodzeniem terenu, przygotowaniem gleby, wykopaniem studni głębinowej, montażem systemów nawadniających oraz sadzeniem korzeni drzew paulowni. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom, plantacje są odporne na różnego rodzaju warunki atmosferyczne.

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub chcesz ustalić termin spotkania? 

Zadzwoń:

+48 574 472 264

 

Blog

17 marca 2024
W psiej wiosce w Żurawicy zostały posadzone szybko rosnące drzewa. Jest to inicjatywa firmy Green Lung, która współpracuje z Fundacją Ada z Przemyśla.
05 marca 2024
Możesz zrobić to w każdym miejscu, które uznasz za odpowiednie z uwzględnieniem aby zachować odległość od zabudowań oraz ogrodzenia minimum 3m
15 lutego 2024
25 stycznia odwiedziliśmy Fundację ADA w Przemyślu, która zajmuje się ratowaniem zwierząt domowych i dzikich . Ludzie, którzy tam pracują, są pełni pasji i zaangażowania w pomaganie wszystkim braciom i

Każdy z nas może wnieść swój wkład w walkę o poprawę jakości życia na naszej planecie. Jeśli więc szukasz firmy, która dba o środowisko i angażuje się w walkę o lepszą przyszłość, skontaktuj się z nami!

Kontakt z nami

ul. Gliniana 27/4, 50-525 Wrocław

kontakt.greenlungs@gmail.com

690 308 228

574 472 264

Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail:*
Numer telefonu*
Temat*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail:*
Numer telefonu*
Temat*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!