Nasze plantacje - galeria zdjęć

Założyliśmy już na terenie naszego kraju wiele plantacji tych wyjątkowych tlenowców. Doskonale wiemy więc, jak dbać o te drzewa energetyczne na każdym etapie wzrostu, by możliwie szybko pozyskiwać najlepszej jakości drewno, którym zainteresowani będą kupcy z różnych branż.

Sprawdź, co dokładnie wchodzi w zakresu naszych usług, jeśli zdecydujesz się założyć z nami plantację paulowni w Polsce!

Jako tlenowiec drzewo to poszczycić się może naprawdę dużą wydajnością. Dzięki liściom o wyjątkowo dużej średnicy na plantacji o wielkości 1 hektara w ciągu roku wyprodukowanych może zostać ponad 111 ton tlenu. Założenie takiej plantacji jest więc ogromną przysługą dla środowiska naturalnego. Szczególnie, że paulownia w Polsce rośnie naprawdę szybko, bo osiąga nawet 3,5 metra przyrostu rocznie. Tak szybki przyrost nie jest też obojętny dla inwestorów, których gatunek ten interesuje jako drzewo energetyczne. W stosunkowo krótkim czasie można bowiem uzyskać wysokokaloryczne drewno opałowe, a liście przetworzyć na naturalną biomasę. Wystarczy kupić lub wydzierżawić w Polsce odpowiednią działkę, zainwestować w zadbane sadzonki tego energetycznego tlenowca i zatroszczyć się o odpowiednią pielęgnację zasadzonych roślin, by w naprawdę krótkim czasie uzyskać wysoce wartościowe drewno. Z Green Lungs nic nie może jednak stanąć na przeszkodzie!

Green Lungs – zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Paulownia - załóż z nami plantację drzewa energetycznego i jednocześnie bardzo wydajnego tlenowca

Znalezienie odpowiedniego terenu pod plantacje

Badanie gleby

Wykonanie projektu pod system nawadniający

Dobranie odpowiednich elementów oraz sprzętu pod nawodnienie

Wykonanie odwiertów studni

Grodzenie terenu

Przygotowanie ziemi pod sadzenie (talerzowanie, orka, wiercenie dziur na korzenie)

Sprzedaż korzenia

Sadzenie korzenia

Pielęgnacja plantacji (koszenie trawy, plewienie, odrywanie odrostów, ścięcie techniczne, dobór nawozu, zabezpieczanie drzew, wsparcie telefoniczne)

Pomoc przy finalnym ścięciu

Pomoc przy znalezieniu klienta na ścięte drzewo

Z naszą pomocą możliwe jest szybkie i proste osiąganie zysków, troszcząc się jednocześnie o środowisko naturalne, co na rynku surowców drzewnych brzmi trochę jak marzenie, a nie jak rzeczywistość. W Green Lungs zajmujemy się jednak zakładaniem plantacji paulowni w Polsce – tlenowców będących jednocześnie drzewem energetycznym i bardzo dobrym materiałem dla branży meblarskiej. Drewno paulowni ma niezwykle atrakcyjne właściwości, a dopóki roślina nie zostanie ścięta pochłania ogromne ilości CO2 i stanowi pożytek dla pszczół.

Nasza oferta

Nasze plantacje

  1. pl

Każdy z nas może wnieść swój wkład w walkę o poprawę jakości życia na naszej planecie. Jeśli więc szukasz firmy, która dba o środowisko i angażuje się w walkę o lepszą przyszłość, skontaktuj się z nami!

Kontakt z nami

ul. Gliniana 27/4, 50-525 Wrocław

kontakt.greenlungs@gmail.com

690 308 228

574 472 264

Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail:*
Numer telefonu*
Temat*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail:*
Numer telefonu*
Temat*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!