Zobacz również

17 marca 2024
W psiej wiosce w Żurawicy zostały posadzone szybko rosnące drzewa. Jest to inicjatywa firmy Green Lung, która współpracuje z Fundacją Ada z Przemyśla.
05 marca 2024
Możesz zrobić to w każdym miejscu, które uznasz za odpowiednie z uwzględnieniem aby zachować odległość od zabudowań oraz ogrodzenia minimum 3m
15 lutego 2024
25 stycznia odwiedziliśmy Fundację ADA w Przemyślu, która zajmuje się ratowaniem zwierząt domowych i dzikich . Ludzie, którzy tam pracują, są pełni pasji i zaangażowania w pomaganie wszystkim braciom i

Kampanię sadzenia drzew rozpoczynamy 13-15 marca.

Od 15 lutego można już kupować w Green Lungs drzewa, będziemy wysyłać je do Was lub do ADY, tam każde drzewo będzie miało tasiemkę z imieniem darczyńcy

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej kampanii "Ratuj przyrodę, pomagając zwierzętom" 

Podczas spotkania z przedstawicielami i opiekunami Fundacji ADA stworzyliśmy dodatkowo kampanię sprzedaży drzew. Z każdej sprzedanej Paulowni Firma Green Lungs  przekazane 15% na pomoc dla Fundacji ADA.Z pieniędzy tych Fundacja  będzie mogła zakupić lekarstwa, sprzęt oraz jedzenie dla zwierzaków. Każdy z Was będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę do pomocy zwierzętom. Wystarczy  kupić  jedno lub kilka drzew, które Wam prześlemy, a 15% od każdego sprzedanego drzewa trafi do Fundacji .Jeśli nie będziecie mieli możliwości posadzenia drzewa u siebie, można je podarować Fundacji ADA ,która posiada ogromne tereny, gdzie każde Wasze drzewo znajdzie dla siebie miejsce. W ciągu 5 lat drzewa osiągną wielkość 10-12 metrów, będą miały przepiękną koronę z różowo fioletowymi kwiatami, tlen wytwarzany przez taką ilość drzew będzie wystarczający, żeby zwierzęta i ludzie pracujący w Fundacji mogli cieszyć się czystym i świeżym powietrzem i o to nam właśnie chodzi, nasze drzewa Paulowni mają uszczęśliwiać .

15 lutego 2024

Kampania z Fundacją ADA

Postanowiliśmy przekazać Fundacji 100 sztuk drzew tlenowych Paulowni, które osobiście firma  Green Lungs przywiezie i pomoże posadzić w miejscu wyznaczonym przez Fundację. Drzewa już będą miały wysokość 2 metrów, kolejne dwa osiągną jeszcze w tym roku, więc zwierzęta będą miały cień i możliwość obcowania z pięknem natury.

25 stycznia odwiedziliśmy Fundację ADA w Przemyślu, która zajmuje się ratowaniem zwierząt domowych i dzikich . Ludzie, którzy tam pracują, są pełni pasji i zaangażowania w pomaganie wszystkim braciom i siostrom mniejszym, którzy potrzebują pomocy, bez wielkiej miłości jaką tam widzieliśmy i wielkich serc, wiele zwierząt nie miałoby szans na przeżycie. Nasz przyjazd do Fundacji ADA ,oraz spotkanie z jej założycielami i opiekunami nie był przypadkowy.

 

  1. pl

Każdy z nas może wnieść swój wkład w walkę o poprawę jakości życia na naszej planecie. Jeśli więc szukasz firmy, która dba o środowisko i angażuje się w walkę o lepszą przyszłość, skontaktuj się z nami!

Kontakt z nami

ul. Gliniana 27/4, 50-525 Wrocław

kontakt.greenlungs@gmail.com

690 308 228

574 472 264

Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail:*
Numer telefonu*
Temat*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Imię*
Nazwisko*
Twój e-mail:*
Numer telefonu*
Temat*
Treść wiadomości:*
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!