Green Lungs

Witamy na naszej plantacji tlenowej!

Nasze plantacje

Z naszą pomocą możliwe jest szybkie i proste osiąganie zysków, troszcząc się jednocześnie o środowisko naturalne, co na rynku surowców drzewnych brzmi trochę jak marzenie, a nie jak rzeczywistość. W Green Lungs zajmujemy się jednak zakładaniem plantacji paulowni w Polsce – tlenowców będących jednocześnie drzewem energetycznym i bardzo dobrym materiałem dla branży meblarskiej. Drewno paulowni ma niezwykle atrakcyjne właściwości, a dopóki roślina nie zostanie ścięta pochłania ogromne ilości CO2 i stanowi pożytek dla pszczół.

Nasza oferta

Paulownia - załóż z nami plantację drzewa energetycznego i jednocześnie bardzo wydajnego tlenowca

Jako tlenowiec drzewo to poszczycić się może naprawdę dużą wydajnością. Dzięki liściom o wyjątkowo dużej średnicy na plantacji o wielkości 1 hektara w ciągu roku wyprodukowanych może zostać ponad 111 ton tlenu. Założenie takiej plantacji jest więc ogromną przysługą dla środowiska naturalnego. Szczególnie, że paulownia w Polsce rośnie naprawdę szybko, bo osiąga nawet 3,5 metra przyrostu rocznie. Tak szybki przyrost nie jest też obojętny dla inwestorów, których gatunek ten interesuje jako drzewo energetyczne. W stosunkowo krótkim czasie można bowiem uzyskać wysokokaloryczne drewno opałowe, a liście przetworzyć na naturalną biomasę. Wystarczy kupić lub wydzierżawić w Polsce odpowiednią działkę, zainwestować w zadbane sadzonki tego energetycznego tlenowca i zatroszczyć się o odpowiednią pielęgnację zasadzonych roślin, by w naprawdę krótkim czasie uzyskać wysoce wartościowe drewno. Z Green Lungs nic nie może jednak stanąć na przeszkodzie!

Green Lungs – zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu

Założyliśmy już na terenie naszego kraju wiele plantacji tych wyjątkowych tlenowców. Doskonale wiemy więc, jak dbać o te drzewa energetyczne na każdym etapie wzrostu, by możliwie szybko pozyskiwać najlepszej jakości drewno, którym zainteresowani będą kupcy z różnych branż.

Sprawdź, co dokładnie wchodzi w zakresu naszych usług, jeśli zdecydujesz się założyć z nami plantację paulowni w Polsce!

icon-green-lungs

Nasze plantacje - galeria zdjęć

×