Green Lungs

Witamy na naszej plantacji tlenowej!

Posadziliśmy aż 4000 sztuk drzew tlenowych!

Cześć! Niedawno, we współpracy z zaangażowanymi osobami, miało miejsce niezwykłe wydarzenie – posadziliśmy aż 4000 sztuk drzew Paulowni znanych również jako drzewa tlenowe 🌱. To był niesamowity wysiłek, mający na celu ochronę naszej planety i stworzenie zdrowszej przyszłości dla nas wszystkich.

Drzewa odgrywają niezwykle ważną rolę w naszym ekosystemie. Nie tylko dostarczają nam cennego tlenu, ale również absorbują dwutlenek węgla, który jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do zmian klimatycznych. Każde drzewo tlenowe wytwarza aż 10 razy więcej tlenu niż inne gatunki drzew, co czyni je niezwykle wartościowymi dla naszego zdrowia i środowiska. 

Czekamy teraz z niecierpliwością na moment, kiedy drzewka osiągną wzrost od 150 do 160 cm. Przewidujemy, że tak się stanie na przełomie lipca tego roku. Wtedy będą gotowe do sprzedaży, a Wy będziecie mogli je nabyć i zasadzić w swoich ogrodach. Wyobraźcie sobie piękno tych drzew, jak szybko będą rosły, dodając uroku Waszym przestrzeniom.

Jeśli jednak nie możecie doczekać się rezultatów, mamy dla Was dobrą wiadomość. Drzewka już teraz zaczynają wypuszczać liście i delikatnie wspinają się ku górze. To niesamowite doświadczenie obserwować, jak każdego dnia rosną i rozwijają się, korzystając z promieni słonecznych i dogodnych warunków ☀️. Widok nowych przyrostów cieszy nas ogromnie i dodaje nam entuzjazmu.
Pragniemy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem w opiece nad drzewami, które u nas nabędziecie. Nie tylko dostaniecie piękne drzewo, ale także wsparcie i wskazówki dotyczące pielęgnacji.

Chcemy, abyście czerpali radość z obserwacji wzrostu Waszych drzewek i mieli możliwość kształtowania ich według własnych preferencji. Nasza pasja to sadzenie drzew i troska o środowisko naturalne, i chcemy podzielić się nią z Wami

Sadzenie drzew ma ogromne znaczenie dla ochrony przyrody i tworzenia zielonych przestrzeni. To aktywność, która angażuje nasze ciało i umysł, a jednocześnie przynosi długotrwałe korzyści dla naszej planety. Niezapomnianym doświadczeniem jest uczestniczenie w sadzeniu drzew, zarówno jako jednostka, jak i jako część większej społeczności.

Dlatego zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności sadzących drzew. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego dla naszej planety. Dowiedzcie się więcej o najlepszych praktykach sadzenia i pielęgnacji ich przez pierwsze lata. Zadbajmy o to, aby nasze drzewka miały jak najlepsze warunki do wzrostu i rozwijania się. 

Pamiętajcie, że liczy się każde drzewo. Każde zasadzone drzewo przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi, poprawy jakości powietrza i tworzenia przyjemnych, zielonych przestrzeni dla nas wszystkich. Wspierając sadzenie drzew, uczestniczycie w czymś większym niż tylko jedno drzewo – przyczyniacie się do ochrony środowiska i tworzenia lepszego świata dla przyszłych pokoleń. 

Posadźmy drzewa razem i cieszmy się ich pięknem i korzyściami, które przynoszą dla nas wszystkich. Razem możemy zrobić naprawdę wiele!

×