Green Lungs

Witamy na naszej plantacji tlenowej!

Obchody Dnia Ziemi z Green Gaya!​

Witajcie! Dnia 22.04 odbyły się obchody Dnia Ziemi 🌎 święta, które obchodzone jest na całym świecie. Tego dnia Fundacja Green Gaya zorganizowała niezwykłe wydarzenie, w ramach którego również mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Była to doskonała okazja, aby podzielić się naszą pasją i wiedzą na temat drzew tlenowych – paulownia oraz szeroko pojętej ekologii
Nasze stoisko przyciągnęło wielu odwiedzających, którzy z zainteresowaniem słuchali naszych prezentacji i zadawali liczne pytania. Byliśmy zaszczyceni tym, że mogliśmy wzbudzić tak dużą ciekawość wśród uczestników.
Atmosfera tego wydarzenia była niesamowita. Cały dzień towarzyszyło nam piękne, promieniste słońce ☀️, które sprawiło, że wszyscy czuliśmy się jak wiosną. Niebo było bezchmurne, a przyroda prezentowała się w całej swojej wspaniałości. Wokół panowała radosna atmosfera i energia, która dawała nadzieję na lepszą przyszłość dla naszej planety. Obchody Dnia Ziemi to nie tylko okazja do edukacji i wymiany wiedzy, ale również świetna zabawa dla najmłodszych. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, takich jak interaktywna gra terenowa, której organizatorem był zespół z Politechniki Wrocławskiej. Wielu maluchów wzięło udział w grze, zdobywając nie tylko wiedzę, ale również nagrody w postaci korzeni naszych Drzew Tlenowych oraz sadzonek roślin 🌱.
Wydarzenie było nie tylko edukacyjne, ale również artystyczne. Przez cały czas odbywały się koncerty, na których artyści z różnych stron świata prezentowali swoje utwory o tematyce ekologicznej i ochronie przyrody 🎤. Były to piękne chwile, w których muzyka łączyła się z pięknem natury i oddawała ważne przesłanie dotyczące ochrony naszej planety. Nie mogło zabraknąć również różnych warsztatów, na których można było nauczyć się jak sadzić rośliny, jak dbać o ogród czy jak wykorzystać naturalne surowce do twórczych działań. Degustacja miodów naturalnych była prawdziwą ucztą dla podniebienia, a ekologiczne stoiska z produktami spożywczymi i rękodziełem przyciągały wzrok i zachęcały do zakupów. 😊 Dziękujemy Fundacji Green Gaya za zaproszenie!
×